For Gin School go to shop or contact Margit +372 514 7551

Old Tom džinn

 Inglise
 

Kunagi oli džinn ajastu jook. Džinn oli tuntud kui maitsekas ja kergelt magustatud alkohol. See oli nii populaarne jook, et Briti valitsus üritas džinni lokkavat müüki peatada, kehtestades selle kõrged maksud. Muidugi ei peatanud see tolleaegseid džinnijanuseid britte ja seetõttu kolis džinnitööstus väljasuremise asemel lihtsalt põranda alla, seaduse ja uudishimulike pilkude eest.

Nii sündis nimi Old Tom Gin. Džinni müüvad asutused panid oma hoone välisseintele mustad puust kassid (Old Tom). Kassi käpa all oli rahapesa, millega inimesed lasid oma sularaha torusse ja vastu said baarimehe värskelt valatud džinnijoogi.

Tänapäeval elame muutuvas maailmas. Viirus tuli ja üritas maailma peatada. See püüdis meie tavalisi harjumusi ja elustiili peatada. Restoranid ja baarid on suletud, ööklubid tühjad. Kuid kuskil ikka muusika mängib, kuskil võid olla see, kes

tahad. Saate juua oma lemmikdžinnikokteili. Peate lihtsalt leidma musta salapärase kassi, kes juhatab teid kuhu iganes soovite...

Vanast Old Tomi lugudest inspireerituna tekivad tänases maailmas uued lood, kuidas piirangutega maailmas siiski elu nautida. Õnn peitub väikestes asjades, mõnikord võib selleks olla üks Old Tomi džinnikokteil.

Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol. 18+

Search

Shopping Cart

Your cart is currently empty.
Shop now