For Gin School go to shop or contact Margit +372 514 7551

Viiking dry džinn

 Inglise

Palju aastaid tagasi olid vanad head viikingid kahtlemata ajaloo kõige mehisemad mehed. Nad tulid, nad vallutasid ja võtsid kõik, mida tahtsid. Nad olid füüsiliselt ja vaimselt tugevad mehed, kelle kultuur ja religioon kuvandasid mehi "meestena". Oma meisterlikkuse ja vapruse eest lahingus said nad auhinnaks tunnustuse ja lugupidamise!

Tänapäeval elame kaasaegses maailmas, kus legendid viikingitest tunduvad kauged ja müstilised. Territooriumit ei vallutata vaid ostetakse, vahenditeks nutitelefonid, aktsiaturud..

Ometi on hinges rahutus, kas see ongi kõik, alati tahaks midagi enamat..

Tänapäevane versioon viikingist võib olla nii mees kui ka naine. Nad töötavad ja vastutavad võrdselt, külg külje kõrval, koos nii heas, kui halvas.

Tänapäevane viiking ei karda tulevikku, ta on valmis minema tundmatusse ja mõnikord ka ulmelisse tulevikku. Ta naudib seda teekonda. Tänapäevane viiking oskab tähelepanu pöörata ka enda sisse, olla tasakaalus iseenda ja looduse rütmidega, samal ajal olles avatud arennud ühiskonnale ja tehnoloogiale.

 

Inspiratsioon

Kaasaegne viiking on maade ja eluavastaja, kes elab ja naudib hetke, kus ta viibib. Ta julgeb astuda samme tundmatusse, kuid samal ajal oskab vaadata ja tunnetada hetke.

Dry džinn uurib uusi maitsekombinatsioone. Tunned, et oled turvalisel pinnal ja siis ühtäkki naudid tagant tulevat uut ja tundmatut soojust. Siis on aeg moodsa viikingina hetke nautid ja naeratada...

The Hope Destillery kasutab teaduslikke meetodeid, et tagada džinni kõrge kvaliteet. Näiteks enamikku kadakas leiduvaid eeterlike õlisid testitakse pärast destilleerimist. Kui lisada meie džinnile veidi vett, on tulemuseks udune välimus, mis näitab, et džinni kvaliteetsust. Samuti võib klaasil märgata pisut õli ka see on kvaliteetse džinni puhul väga tavapärane.

Kindlasti ei ole teaduslik lähenemine see, mis meie džinni heaks ja erakordseks teeb, aga see tagab kvaliteedi. Märksa olulisem on hea tunnetus ja destilleerija oskused. Hope Distillery destilleerija meister on oma erialase hariduse saanud Londonist. Me anname endast parima, et iga džinn, mis meie väikesest käsitöö tehasest väljub, on kõrge kvaliteediga ning imelise maitsega.

GINDOME džinnis kasutatakse nii kohalikke kui ka mujalt pärit taimi. Modern Viking Dry džinnis on kohalikud taimed kadakas ja Chaga. Chaga võib paljudele inimestele tundmatu olla. See on rikas paljude erinevate vitamiinide, mineraalide ja toitainete poolest. Džinnis annab see kerge vaniljetooni, mis sobib hästi kokku teiste kohalike korjatud taimede.

Kuigi oleme tasakaalukalt segatud džinni ja tooniku suured fännid, küsitakse meilt sageli väikese partii džinni kaubamärgina, kas seda džinni saab ka puhtalt juua.

Vastus on jah – Dry džinn sobib suurepäraselt ka puhtalt tarvitamiseks!

Kui eelistate kokteili, proovige Negronit:

  1.  Võta viskiklaas, võimalusel külm
  2.  Lisa palju-palju jääd.
  3.  Lisage oma Modern Viking Dry gin 2cl
  4.  Lisa punast või kuiva vermutit 2cl
  5.  Lisa Campari 2cl
  6.  Lisa soodat 0,5cl (soovi korral)
  7.  Segage seda õrnalt.
  8.  Lisa valitud garneering. (Kuivatatud sidruni viilud näiteks)
  9.  Nautige (ja korrake)

 

 

Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol. 18+

Search

Shopping Cart

Your cart is currently empty.
Shop now